Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

PODSUMOWANIE KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY

Tworzenie stroików w czasie Świąt Bożego Narodzenia to piękny zwyczaj przekazywany z pokolenia na pokolenie. Poprzez konkurs na najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy pragniemy, aby obyczaj ten stał się narzędziem popularyzowania sztuki ludowej oraz kultywowania tradycji jako formy wyrazu artystycznego dzieci z naszego przedszkola.
W dniu 16 stycznia b.r. odbyło się uroczyste podsumowanie tego konkursu. Dla wszystkich uczestników konkursy organizatorzy przewidzieli wspaniałe nagrody: książeczkę z bajkami, a w środku dyplom oraz coś słodkiego - batonik dla każdego. Wszystkie nagrody wręczył Pan dyrektor Jerzy Lipiec i osobiście pogratulował uczestnikom konkursu.
Wszystkim, którzy wykonali stroiki wspólnie z całymi rodzinami serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.
Relacja 2019-01-17, 12:14 | autor: Magdalena Wylotek